Największy wybór sprzętu.   Profesjonalne podejście do klienta.  Przelew 14 dni dla instytucji publicznych !!!

Nagłośnienie mobilne kolumna 12 cali ,2...


NG-07

790,00 zł

866,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


WYSYŁKA  NATYCHMIAST

Nagłośnienie mobilne - kolumna 12 cali z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi do ręki , wbudowany odtwarzacz MP3 z czytnikiem USB + czytnik kart SD, Bluetooth, pilot, radio FM + wbudowany akumulator

 

 

To nagłośnienie bezprzewodowe zbudowane jest na jednym z najbardziej wydajnym największym i najmocniejszym dostępnym na rynku głośniku niskotonowym o średnicy 12"/ 30 cm. Spokojnie nagłośni imprezy plenerowe, hale sportowe, szkolne itp...

 

 

To nagłośnienie przenośne nadaje się m.in. do prowadzenia dużych imprez plenerowych, oraz w pomieszczeniach zamkniętych: apele, akademie szkolne, zawody sportowe, przemówienia. Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth oraz wbudowane radio FM.

 

Zestaw nagłośnieniowy  składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów  bezprzewodowych do ręki,pilota oraz okablowania. 

Mobilne nagłośnienie zbudowane jest na wydajnym bardzo mocnym głośniku niskotonowym o średnicy 12" / 30 cm.

Zaletą tego zestawu nagłośnieniowego jako jednego z nielicznych na rynku jest to że panel sterujący umieszczony jest z przodu kolumny co umożliwia bezpośrednie sterowanie np. muzyką z pilota, bez potrzeby chodzenia z tyłu kolumny jak ma to miejsce w większości takich zestawów nagłośnieniowych które panel sterujący mają umieszczony z tyłu kolumny.
 

 

Kolumnę można umieścić na statywie kolumnowym.

 

VII. SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Impedancja 4 Ohm 

Efektywność wejściowa 95 ± 3 

Pasmo przenoszenia 40 Hz ~ 20 kHz 

Stosunek S/N >= 71 

Zniekształcenia harmoniczne < = 0.7% (1W)

Głośnik  1” + 12”/ 30 cm

Wbudowany akumulator 

Radio FM 87.50-108.00 MHz 

Zasilanie ~ 220 – 240 V; 50/60 Hz 

Długość: 390 mm
Szerokość:380 mm
Wysokość:605 mm