SKLEP NIECZYNNY !!!

Kontakt z nami

Kategorie

Tablica tryptyk zielona 3,00 x 1,00 m typ A


TAB03

982,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Koszt wysyłki: od 45 zł netto

Tablica tryptyk zielona 3,00 x 1,00 m typ A

 

Opis powierzchni - powierzchnia zielona typu A (lekko chropowata). Jest to najczęściej spotykany rodzaj powierzchni zielonej, spełnia wszelkie wymogi jakich oczekuje odbiorca. Na wierzchu powłoka akrylowo-poliestrowa o grubości 25 mikronów, utwardzana w temperaturze 275 stopni C. Bardzo trwała i odporna na zarysowania. Wykonana na ocynkowanej blasze, magnetyczna. Piszemy po niej kredą każdego rodzaju. Producentem jest polska huta.

 

Opis ramki i pozostałych elementów - rama wykonana z ceownika aluminiowego w kolorze naturalnym, wykończona bezpiecznymi narożnikami z tworzywa. Cała konstrukcja usztywniona wypełnieniem w postaci jednolitej płyty.Skrzydła przymocowane czterema zawiasami splatanymi, wzmocnionymi hartowanym prętem o 6 mm średnicy.

 

Opis rynny - rynienka wykonana jest ze specjalnego kształtownika aluminiowego w kolorze naturalnym. Jej długość odpowiada środkowej części tablicy.

 

Montaż - tablica przeznaczona jest do samodzielnego montażu na ścianie wg załączonej instrukcji. W komplecie znajduje się: tablica, rynna, zestaw kołków i śrub do mocowania.

 

Wymiary gabarytowe:
długość poszczególnych części tablicy 752 mm / 1515 mm / 752 mm
długość całkowita (z rozłożonymi skrzydłami) 3033 mm
długość zamkniętej tablicy 1529 mm
szerokość 1010 mm
waga 44 kg


Koszt wysyłki: od 45 zł netto


Gwarancja:
24 miesiące na cały produkt
10 lat na powierzchnię do pisania