FAKTURY NA PRZELEW  DO 30 DNI DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH !!!

Głośnik Bluetooth karaoke BAZOOKA z mikrofonem


B01

175,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Głośnik Bluetooth karaoke BAZOOKA 50W z mikrofonem przewodowym


Bazooka akustyczna zapewni nam czysty i wyraźny dźwięk w domu lub w plenerze. Pozwoli nam na słuchanie radia FM oraz ulubionej muzyki ze smartfonu lub innego nośnika danych. Została wyposażona w Bluetooth oraz szereg gniazd (USB, microSD, AUX, 1xMIC).  Jest wygodna do przenoszenia (pasek) i zawsze zapewni nam dobry nastrój przy wszelkich spotkaniach w plenerze.

Wiele możliwości.

Mikrofon przewodowy sprawi że w każdych warunkach możemy się świetnie bawić śpiewając karaoke.

Głośnik Bazooka jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami które są wyposażone w technologię bluetooth. Jednak to nie wszystko - dzięki licznym gniazdom (USB, microSD, AUX) muzykę można odtwarzać także z innych źródeł, takich jak pamięć USB czy karta microSD! Dodatkowo głośnik posiada także wbudowane radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji radiowych, a wbudowane gniazdo mikrofonowe pozwoli na zorganizowanie emocjonujących występów karaoke! 

Przenośne źródło dźwięku

Głośnik można zabrać praktycznie w każde miejsce. Bazooka spełni swoją funkcję zarówno w terenach zewnętrznych jak i w pomieszczeniach - bez problemu rozkręcisz każdą imprezę! Skórzany, elegancki i wygodny pasek umożliwi łatwy i przyjemny transport produktu.

Postaw na jakość

Wbudowany mocny akumulator 1200mAh pozwala na kilkugodzinną pracę głośnika w najwyższej jakości. Przemyślana obudowa kolumny oraz wysokiej jakości głośniki, dają w rezultacie wysoką klasę dźwięku na urządzeniu przenośnym, a solidna konstrukcja zapewnia trwałość produktu na długi czas! 

Funkcja karaoke

Głośnik posiada wejście mikrofonowe stosowane we wszystkich profesjonalnych systemach nagłaśniających oraz mikrofon przewodowy z kablem o długości aż 5 metrów.To rozwiązanie idealnie sprawdzi się na spotkaniach, konferencjach, targach i w każdej innej sytuacji, gdzie nagłośnienie okaże się niezbędne. Dzięki trybowi karaoke głośnik umożliwi również wspaniałą zabawę. 


Specyfikacja:

- Bluetooth: 2,1+EDR

- Głośnik: 5”

- Moc wyjściowa: max 50W / sin 25W

- Impedancja: 4 Ohm

- Zakres częstotliwości: 100Hz-20KHz

- Stosunek sygnału do szumu: >= 85dB

- Fm scan range: 87,5 – 108,0 Mhz

- Bluetooth zasięg: do 10m

- Maksumalna obsługiwana pamięć USB/SD: 32GB

- USB ładowanie: DC5V

- Pojemność akumulatora:1200mAh

- Czas działania na akumulatorze:około 3h

- Czas działania akumulatora z portu USB: około 1~2H

- Wymiary: 170 x 340 x 180 mm