FAKTURY NA PRZELEW 14 DNI DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH !!!

Kontakt z nami

ALFA- Dział Handlowy

Godziny pracy:

Pon.-Pt.  8.00-17.00


Telefony:

Tel.: 79 813 18 16

Tel:  79 813 43 46


E-mail: alfabiuro@op.pl

Nagłośnienie mobilne PORT-15 CALI UHF-BT 800W,...


NG31

2 099,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Nagłośnienie przenośne PORT-15 cali UHF-BT 800W,  trzy mikrofony bezprzewodowe: jeden do ręki + dwa nagłowne z mikroportem, mikrofon przewodowy - zestaw dwukanałowy, wbudowany akumulator, odtwarzacz MP3 z czytnikiem USB + czytnik kart SD, Bluethoot, Radio FM +POKROWIEC

 


GWARANCJA 36 MIESIĘCY !!!


- W ZESTAWIE MARKOWY POKROWIEC NA KOLUMNĘ  !!!

  

Pokrowiec wykonany z pianki poliestrowej, który komfortowo dopasowuje się do urządzenia i chroni je przed zarysowaniami i nadmierną wilgotnością podczas transportu. Pokrowiec dedykowany do kolumny IBIZA PORT. Posiada otwór w górnej części pokrowca do uchwytu teleskopowego oraz kieszonkę na akcesoria umiejscowioną z boku.PORT15UHF-BT marki Ibiza to największy z linii PORTów zestaw mobilny do zastosowania plenerowego, domowego i klubowego.

Linia PORT marki Ibiza Sound to zestawy kolumn mobilnych z trzema mikrofonami. Wszystkie wyposażone są w kółka i teleskopowe rączki, dzięki którym kolumny są łatwe w transporcie, a poruszać się z nimi można jak z walizką na kółkach.

Zestaw PORT15UHF-BT składa się z:
- kolumny aktywnej - 15-calowy głośnik (~38cm)
- trzech mikrofonów bezprzewodowych (2x nagłownego i 1x doręcznego)

- jeden mikrofon przewodowy

- pilota bezprzewodowego


PORT15UHF-BT posiada akumulator wielokrotnego ładowania, dzięki czemu można korzystać z niego wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania (impreza na plaży, śpiewy przy ognisku, pokazy w plenerze, nagłośnienie spotkań sportowych i zajęć animacyjnych)
Ale PORT15UHF nie tylko doskonale sprawdza się jako kolumna przenośna, ale również spełnia wszystkie wymogi stawiane klasycznej kolumnie aktywnej wykorzystywanej w nagłośnieniu sal weselnych, klubów, restauracji, itp. Na spodzie znajduje się otwór, do montowania kolumny na statywie.


PORT15UHF-BT to przede wszystkim kolumna aktywna z 15" głośnikiem o maksymalnej mocy 800W. Model wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą portu BLUETOOTH. Umożliwia ona pobieranie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Takie rozwiązanie odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth. Oprócz tego znajdziemy tu również wbudowane gniazdo USB oraz slot SD poprzez które możemy odtwarzać pliki MP3 zapisane na standardowych nośnikach.


PORT15UHF-BT to również zestaw mikrofonów, które bezprzewodowo współpracują z kolumną. W tym rozwiązaniu mamy do dyspozycji  dwa mikrofony do ręki oraz jeden mikrofon nagłowny z bodypack'iem. 

Mikrofony mogą działać w konfiguracji: dwa nagłowne lub jeden do ręki + jeden nagłowny. Przemowy, wykłady, prezentacje, imprezy KARAOKE, zebrania, spotkania, prowadzenie imprez itp - to wszystko jeszcze nigdy nie było tak łatwe w nagłośnieniu. A teraz, w tym najnowszym modelu, dostajemy jakość UHF - niesamowitą możliwość i czystość bezprzewodowego sygnału.

PORTy UHF są naturalnymi następcami naszej najpopularniejszej linii PORT VHF (w ramach, której mamy także kilka wielkości kolumn mobilnych). Różnica pomiędzy PORTem VHF a UHF to przede wszystkim czystsze brzmienie, ale również większy realny zasięg mikrofonów (około 50 metrów). W stosunku do mikrofonów VHF w wersji UHF mamy do czynienia z lepszej jakości urządzeniami, ich jakość może spokojnie być porównywana do mikrofonów marki Shure, charakteryzują się znacznie czystszym brzmieniem - przede wszystkim w tonach średnich/górnych. PORT15UHF posiada także Tuner FM, którego w wersji VHF nie było.


Kto może (lub powinien) być zainteresowany kolumną PORT15UHF-BT:

 1. Animatorzy i wodzireje
 2. Prezenterzy
 3. Wykładowcy i nauczyciele
 4. Instruktorzy
 5. Muzycy i performersi
 6. Organizatorzy eventów, spotkań i imprez plenerowych
 7. Do zastosowań również w:
 8. Jednostkach gminnych i samorządowych
 9. Uczelniach, szkołach, przedszkolach
 10. Klubach sportowych
 11. Domach kultury, kołach zainteresowań
 12. Salach weselnych
 13. Agroturystyce
 14. Muzeach, teatrach, scenach
 15. Klubach, Pubach, restauracjach
 16. Kościołach, obiektach kultu

PORT15UHF-BT niezastąpiony, wielofunkcyjny, napakowany po sam głośnik ulepszeniami, łatwy w obsłudze, prosty w transporcie. A jeszcze dodatkowo posiadający wiele opcji kontrolowania dźwięku - czy to z kolumny, czy z mikrofonów. Tylny panel kolumny udostępnia użytkownikowi sporo pokręteł do regulacji, a jeśli nie chce Ci się wstawać z fotele lub stoisz za daleko - możesz sterować za pomocą dołączonego, bezprzewodowego pilota. I na koniec Tuner FM czyli dodatkowa opcja, która pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi audycjami bez potrzeby podłączania radia.

Podsumowując - PORT15UHF-BT - to samodzielny zestaw, który aby dobrze działał potrzebuje pliku z muzyką i Twojego towarzystwa.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Max. moc: 800W
 • Moc RMS: 400W
 • Odtwarzacz MP3 USB/WMA/BLUETOOTH z dużym wyświetlaczem na tylnym panelu
 • 1x UHF bezprzewodowy mikrofon doręczny 
 • 2x UHF bezprzewodowy mikrofon nagłowny 
 • Tuner FM
 • W zestawie pilot bezprzewodowy
 • Funkcja Vox (aktywowana głosem)
 • Kontrola Bass i Treble
 • Dla mikrofonów kontrola Głośności i opcji ECHO
 • Wejście: MIC, LINE i MP3
 • Wbudowana bateria/akumulator wielokrotnego ładowania
 • Kółka i teleskopowa rączka dla łatwiejszego transportu kolumny
 • Pasmo przenoszenia: 35Hz - 20kHz
 • Zasilanie: 110-240Vcc / 50-60Hz
 • Bateria: 12V / 7,2Ah (BAT-PORT7,2A)
 • Wymiary: 482x442x730mm