FAKTURY NA PRZELEW 14 DNI DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH !!!

Kontakt z nami

ALFA- Dział Handlowy

Godziny pracy:

Pon.-Pt.  8.00-17.00


Telefony:

Tel.: 79 813 18 16

Tel:  79 813 43 46


E-mail: alfabiuro@op.pl

Mobilny system nagłaśniający z mikrofonem bezprzewodowym


NG46

2 320,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Mobilny system nagłaśniający (dwa głośniki: przód, tył) z USB, SD, Bluetooth i mikrofonem bezprzewodowym UHF z regulacją częstotliwości 100 kanałówPasek naramienny, niewielkie wymiary i waga oraz szereg dodatkowych funkcji (np. wejście mikrofonowe) czynią ten zestaw doskonałym do wykorzystania podczas różnego rodzaju wydarzeń pod gołym niebem (wycieczki, procesje, ceremonie pogrzebowe) jak i wewnątrz pomieszczeń (spotkania biznesowe, wykłady, prezentacje). 
 
Przenośny system wzmacniający  z wbudowanym odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego. Odbiornik pracuje w systemie True Diversity i posiada 100 kanałów (częstotliwości) do wyboru.
 
Jednym z największych atutów urządzenia jest jego mocne, bardzo czytelne i dynamiczne brzmienie skierowane w dwie strony (po 1 głośniku 4” nagłaśniającym każdą ze stron), co więcej, istnieje również możliwość emisji dźwięku tylko w jednym kierunku. Najwyższej klasy włoskie głośniki firmy FaitalPro zapewniają nie tylko doskonały, naturalny vocal, ale równie dobrze radzą sobie w niskim paśmie.

Dopełnieniem całości jest wbudowany odtwarzacz Mp3 z funkcją Bluetooth oraz profesjonalny system bezprzewodowy którego zaletami są:

System antenowy Tru Diversity. W tym systemie każda z anten podłączona jest do oddzielnego odbiornika radiowego, a sygnały z obu odbiorników są podłączone do procesora, który monitoruje ich poziom. Procesor w każdej chwili odczytuje poziom obydwu anten i zawsze przełącza odbiór na tę antenę, która w danym momencie ma silniejszy sygnał. W systemie True Diversity mamy pewność, że sygnał audio ma największy z możliwych odstęp od poziomu szumów w danych warunkach nagłośnienia, czyli ma lepszą dynamikę i czystość brzmienia. System True Diversity, w przeciwieństwie do częściej spotykanego Diversity, zapewnia doskonały zasięg nawet w bardzo trudnych warunkach radiowych, na przykład w tłumie ludzi.
 
Odbiornik ma możliwość automatycznego strojenia, wtedy system wybiera sobie najbardziej optymalny kanał. Istnieje również możliwość ustawienia ręcznego wybranych kanałów (częstotliwości). Przydaje się to wtedy, gdy chcemy ustawić kilka odbiorników na tych samych częstotliwościach w jednym miejscu.
 
Szeroki zakres pracy w paśmie UHF. Mamy do wyboru aż 100 częstotliwości w szerokim przedziale. System zatem jest wolny od zakłóceń telefonii komórkowej w paśmie LTE, ale również, co rzadko się spotyka od cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.
 
Wybór dwóch zakresów mocy pracy systemu - im większa moc, tym większy zasięg, ale też krótszy czas pracy baterii w nadajniku. Przy pracy w niewielkiej odległości od odbiornika zaleca się ustawienie mniejszej z mocy.

Rozbudowany wyświetlacz LCD odbiornika.

Kompaktowy, solidny (wykonany ze sklejki) zestaw pozwalający bezproblemowo nagłośnić 100-150 osobowy tłum. Zasilanie poprzez dołączony zasilacz (ładowarkę) lub z wbudowanego akumulatora. Ładowarka w zestawie.

Czas pracy akumulatora (h): 

min. 3 godz. (pomiar na muzyce przy pełnej mocy wzmacniacza) W praktyce czas pracy urządzenia może się znacznie wydłużyć np. podczas zastosowania trybu jednokierunkowego (urządzenie działa tylko w jedną stronę) i wynieść ponad 6 godz.


 

Podstawowe funkcje:

 

 • wbudowany odbiornik mikrofonu bezprzewodowego
 • wbudowany odtwarzacz Mp3 (SD/MMC Card + USB) z funkcją odbiornika Bluetooth
 • możliwość emisji dźwięku tylko w jednym kierunku
 • gniazdo 10mm ( 3/8”) do zamontowania na statywie
 • gniazdo do podłączenia mikrofonu nagłownego
 • funkcja automatycznego wyciszenia muzyki sygnałem mikrofonowym
 • niezależna regulacja barwy tonu dla kanałów mikrofonowego i audio

 

Dane techniczne:


 • Moc muzyczna WMAX:
  180
  Moc znamionowa WRMS:
  90
  Głośnik niskotonowy:
  4" neodym x2
  Pasmo przenoszenia (Hz):
  85-20000
  Max. SPL (dB):
  115
  Wejścia:
  Mic./Line (combo); Line (chinch); Mic (jack 3,5mm)
  Wyjścia:
  Line (chinch)
  Zasilanie:
  Akumulator 3.5Ah
  Gniazdo statywu:
  Tak (gwintowane - M10)
  Wykończenie:
  Powłoka poliuretanowa
  Wymiary SxWxG (mm):
  108x213x188
  Waga (kg):
  2,2