SKLEP NIECZYNNY !!!

Kontakt z nami

Kategorie

Dygestorium nastołowe Pro-III Glass


PRO-24

3 869,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Dygestorium nastołowe Pro-III Glass

 

 

Wymiary:

Wymiar komory: 1220x 600x 1200 /mm/ (szerokość, głębokość, wysokość)


Przeznaczenie:

Digestorium przeznaczony jest do realizacji podstawowych doświadczeń z przedmiotu fizyka-chemia w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Nauczyciel dokonuje prezentacji ćwiczenia przebywając z uczniami w pracowni. Ze wszystkich stron digestorium otoczone jest szybami hartowanymi, co zapewnia doskonałą widoczność podczas używkowania. Dwa krućce wyciągu fi 100mm umieszczone są na suficie dygestorium.


Wykonanie:

Digestorium składa się z komory manipulacyjnej oszklonej szybami hartowanymi wyłożonej płytkami ceramicznymi kwasoodpornymi do wysokości sufitu. Komora wyposażona jest w dolny szyber instalacji wyciągowej, zawór gazowy.

W komorze zamocowana jest przesuwana okiennica podnoszona za pomocą systemu „Fennel”. Pozwala on na ustawienie okiennicy (góra-dół) w dowolnym położeniu. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. W standardzie wentylator o mocy 350 m3//h. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej. Całość na nośniku laminatu.


Dygestorium nastołowe jest dostępne w trzech kolorach: biały, buk, popiel.