FAKTURY NA PRZELEW 14 DNI DLA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH !!!

Kontakt z nami

ALFA- Dział Handlowy

Godziny pracy:

Pon.-Pt.  8.00-17.00


Telefony:

Tel.: 79 813 18 16

Tel:  79 813 43 46


E-mail: alfabiuro@op.pl

Nagłośnienie przenośne Port-10 cali VHF, dwa mikrofony


NG33

1 190,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Nagłośnienie przenośne Port-10 cali VHF, 500W, mikrofon bezprzewodowy, przewodowy, wbudowany akumulator, odtwarzacz MP3 , czytnik kart SD, funkcja nagrywania, Bluethoot.


GWARANCJA 36 MIESIĘCY !!!


DODATEK :

MARKOWY POKROWIEC NA KOLUMNĘ !!!

 

Pokrowiec wykonany z pianki poliestrowej, który komfortowo dopasowuje się do urządzenia i chroni je przed zarysowaniami i nadmierną wilgotnością podczas transportu. Pokrowiec dedykowany do kolumny IBIZA PORT. Posiada otwór w górnej części pokrowca do uchwytu teleskopowego oraz kieszonkę na akcesoria umiejscowioną z boku.

 

 

Najnowsze wielofunkcyjne nagłośnienie bezprzewodowe ze znanej i niezwykle chwalonej przez użytkowników serii PORT.To samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke, konferencji, zajęć, szkoleń, apeli szkolnych etc. Nagłośnienie przenośne składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny głośnikowej o dużej skuteczności w trwałej obudowie ABS, dwóch mikrofonów wokalnych (w tym jednego bezprzewodowego VHF), bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania (kabel zasilający z zasilaczem, kabel mikrofonu przewodowego). Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 10" , moc szczytowa kolumny wynosi aż 500W.


Nowy model wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą portu BLUETOOTH. Umożliwia ona odtwarzanie plików audio z telefonu, tabletu  czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth.


To jedyne na rynku tak funkcjonalne urządzenie w tak niskiej cenie. Idealnie nadaje się do użytku przenośnego, przydaje się przy organizacji imprez, festynów, zabaw dla dzieci itp. Sprawdzi się doskonale w użytkowaniu przenośnym, nawet tam, gdzie nie ma stałego zasilania - kolumna posiada wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania dużej pojemności. Dołączone do zestawu mikrofony pozwolą na użycie sprzętu do zabawy karaoke, a także do prowadzenia dowolnej imprezy.

Oferowane przez nas urządzenia pochodzą z najnowszej serii, która doposażona została w cztery nowe niezwykle przydatne funkcje:
- Funkcja nagrywania (SD/USB)
- Wejście instrumentalne (np. dla gitary elektrycznej)

- Łączność BLUETOOTH (umożliwiający podłączenie dowolnego urządzenia wyposażonego w tą funkcję)

Cechy kolumny:
- wbudowany wzmacniacz mocy
- wbudowany odtwarzacz MP3 z czytnikiem USB i SD (kolumna samodzielnie odtwarza muzykę MP3 z pendrive'a, przenośnego dysku USB czy karty SD)
- funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
- jeden mikrofon bezprzewodowy 199,6 MHz (certyfikacja R&TTE)
- jeden mikrofon przewodowy z kablem XLR-Jack
- regulacja equalizera: Bass & Treble
- regulacja głośności oraz kontrola ECHO dla mikrofonów
- regulacja głośności muzyki
- dodatkowe LINE IN
- Wyjście OUT
- wbudowany akumulator oraz ładowarka
- możliwość ładowania zarówno z sieci 230V, jak i zasilaniem 12V (np. z samochodu)
- Solidny uchwyt i kółka dla ułatwienia transportu (urządzenie można prowadzić jak typową walizkę
- pilot bezprzewodowy
- wejście instrumentalne
- funkcja nagrywania na nośnik (USB/SD)


Specyfikacja techniczna:

  1. Symbol: Port500W
  2. Głośnik niskotonowy: 10”/25cm
  3. RMS/max. : 250/500W
  4. Skuteczność: 97dB
  5. Zakres częstotliwości: 45Hz - 20kHz
  6. Zasilanie:  220-240V / 50-60Hz (możliwość zasilania 12V lub z wbudowanej baterii)
  7. Bateria: 12V 4,5 Ah
  8. Wymiary: 370x360x525mm