Największy wybór sprzętu.   Profesjonalne podejście do klienta.  Przelew 14 dni dla instytucji publicznych !!!

Nagłośnienie mobilne kolumna 10 cali ,2...


NG-53

689,00 zł

719,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


Nagłośnienie mobilne kolumna  10 cali , 2 mikrofony bezprzewodowe do ręki, USB, czytnik kart SD, Bluetooth, akumulator, radio FM

 

 

To nagłośnienie bezprzewodowe zbudowane jest na głośniku niskotonowym o średnicy 10"/ 25 cm. Zestaw nadaje się do nagłośnieia imprez średniej wielkości imprez: apeli szkolnych, imprez plenerowych,  prelekcji, wykładów szkolno-akademickich, konferencji, szkoleń, spotkań informacyjnych, zajęć aerobiku oraz ceremonii pogrzebowych. 

 

 

Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth oraz wbudowane radio FM.

 

 

Zestaw nagłośnieniowy  składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów  bezprzewodowych do ręki,pilota oraz okablowania. 

Mobilne nagłośnienie zbudowane jest na wydajnym bardzo mocnym głośniku niskotonowym o średnicy 10" / 25 cm.

Zaletą tego zestawu nagłośnieniowego jako jednego z nielicznych na rynku jest to że panel sterujący umieszczony jest z przodu kolumny co umożliwia bezpośrednie sterowanie np. muzyką z pilota, bez potrzeby chodzenia z tyłu kolumny jak ma to miejsce w większości takich zestawów nagłośnieniowych które panel sterujący mają umieszczony z tyłu kolumny.
 

 

Kolumnę można umieścić na statywie kolumnowym.

 

VII. SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Moc RMS 40 W (moc rzeczywista wzmacniacza dla pracy ciągłej; dla głośnika - 80 Watt
Impedancja: 4 Ohm
Głośniki: 1" + 10"
Częstotliwość: 50 Hz - 20 kHz
Czułość : 93+/- 3 dB
Radio FM: Tak
Bluetooth: Tak
Wejścia/wyjścia: wejście gitarowe, USB, SD
Zasilanie: 230 V, wbudowany akumulator