Największy wybór sprzętu.   Profesjonalne podejście do klienta.  Przelew 14 dni dla instytucji publicznych !!!

Nagłośnienie mobilne kolumna 15 cali ,2...


NG-08

890,00 zł

990,00 zł

PRODUKT DOSTĘPNY


 


Nagłośnienie mobilne kolumna 15 cali z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi do ręki , wbudowany odtwarzacz MP3 z czytnikiem USB + czytnik kart SD, Bluetooth, pilot, radio FM + wbudowany akumulator.

 

 Przenośne nagłośnienie, idealne w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania.

 

Urządzenie zbudowane jest na najbardziej wydajnym największym i najmocniejszym dostępnym na rynku głośniku niskotonowym o średnicy 15"/ 35 cm. Spokojnie nagłośni dużą imprezę plenerową, zawody sportowe oraz hale np. sportowe, akademickie itp...


 To nagłośnienie bezprzewodowe nadaje się m.in. do prowadzenia dużych imprez plenerowych, festynów,  oraz w pomieszczeniach zamkniętych: apele, akademie szkolne, zawody sportowe, przemówienia. Bezprzewodowy sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth oraz wbudowane radio FM.

Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów  bezprzewodowych do ręki, pilota oraz okablowania. Zasilanie sieciowe 230V oraz z wbudowanego akumulatora.

 

Zaletą tego zestawu nagłośnieniowego jako jednego z nielicznych na rynku jest to że panel sterujący umieszczony jest z przodu kolumny co umożliwia bezpośrednie sterowanie np. muzyką z pilota, bez potrzeby chodzenia z tyłu kolumny jak ma to miejsce w większości takich zestawów nagłośnieniowych które panel sterujący mają umieszczony z tyłu kolumny.
 

 

Kolumnę można umieścić na statywie kolumnowym.

 

VII. SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

Impedancja 4 Ohm 

Efektywność wejściowa 95 ± 3 dB 

Pasmo przenoszenia 40 Hz ~ 20 kHz 

Stosunek S/N >= 71 dB 

Zniekształcenia harmoniczne < = 0.7% (1W) 

Głośnik 1” + 15” / 35 cm 

Wbudowany akumulator

Radio FM 87.50-108.00 MHz 

Zasilanie ~ 220 – 240 V; 50/60Hz

Wymiary: 71 x 43 x 42 cm
Waga z opakowaniem : 21,5 kg


    • MIKROFONY BEZPRZEWODOWE BAOMIC BM-SG4, CZTERY MIKROFONY BEZPRZEWODOWE DO RĘKI

      949,00 zł